Le CGEP en photos

Quelques images de nos activités

 
 

Галерија Дома > Expositions > Congrès 2011
Кликни за целосна големина на сликата
IMGP2120a.jpg IMGP2126a.jpg DSC_3328.JPG DSC_0068.jpg DSC_0064.jpg
Отцени го фајлот (отценките се : 2.3 / 5 with 3 votes)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е